Teknolojide Sporun Adı

Biz Kimiz?

ProBody Systems, 2019 yılında temeli atılarak EMS cihazları alanında araştırma faaliyetlerine başlamıştır. Bu çalışmalar sonucunda İstanbul Üniversitesi İstanbul Teknokenti desteği ile Türk mühendisler tarafından, fizyoterapistler ve fitness eğitmenleri ile iş birliği yapılarak ProBody Systems EMS cihazı geliştirilmiş ve kendi mühendislerimiz tarafından yerli yazılım ile güçlendirilmiştir. Günümüz dünyasında artan mobilite, hızlı ve hareketli yaşam tarzının bir sonucu olarak ProBody Systems EMS cihazı mümkün olan en küçük, taşınabilir ve kablosuz olarak dizayn edilmiştir. Bu sayede hem fitness eğitmenleri hem de antrenmana katılan katılımcılar için benzersiz bir konfor sunmaktadır.

pro-biz-kimiz

Probody Systems EMS, Türkiye’de üretilen ilk ve tek yerli ve milli EMS cihazıdır.

Neden ProBody Systems?

Yeniçağın yerli teknolojisi olarak, Istanbul Üniversitesi Entertech Teknokent desteği ile teknolojide sporun yerli ve milli tek adıyız. Sizlerden sıkça duyduğumuz satış sonrasında yaşadığınız sorunlara, ProBody Systems olarak kalıcı ve sürdürülebilir çözümler üreterek teknik destek standartlarını yeniden belirliyoruz. Türkiye'nin ilk ve tek EMS markası olarak, tamamı Türk mühendislerden oluşan Ar&Ge kadromuzla %100'ü Türkiye'de üretilen EMS cihazlarımızın adını dünyada üst sıralara yazdırmak öncelikli hedefimiz. İş ortağımız olan tüm partnerlerimizi yukarı taşımayı amaç edinen, yeniçağın yerli teknolojisiyiz.

Misyonumuz

Erişilebilirlik, teknik destek ve hizmet modelleriyle sektöre yeni standartlar getirmeyi amaçlıyoruz. Türkiye’nin ilk EMS markası olarak sürdürülebilir yeni iş modelleri ile tüm partnerlerimizin ekonomik başarısını hedefliyoruz. Bu nedenle, en modern teknolojiye sahip kablosuz EMS cihazları tasarlayarak bu cihazların yatırım maliyetlerini ulaşılabilir seviyelerde tutmaya odaklanıyoruz.

Vizyonumuz

Her geçen gün gelişen günümüz dünyasında, insanların daha sağlıklı bir yaşam tarzına erişebilmeleri için bugünün en verimli antreman yöntemlerinden EMS sistemini tanıtmak, bilinirliliğini arttırmak ve en önemlisi doğru ve güvenilir şekilde kullandırmak birincil amacımız. Bu amaçla tüm Ar-Ge çalışmaları ülkemizde yapılan Türkiye’nin ilk, milli ve yerli EMS markası olarak küresel fitness ve sağlık hizmetleri endüstrisinde sürdürülebilir iş modelleri yaratmayı ve yeni bir segment oluşturmayı hedefliyoruz.