• EMS (Electrical Muscle Stimulation)

  Uygun miktarda yaydığı elektrik frekanslarıyla ideal spor imkanı sağlayan ems cihazı sağlıklı bir yaşam tarzı için tercih edilen sistem olarak etkili kas uyarımı anlamına gelen bir yöntemdir. Teknik olarak düşük akımlı bir elektrik yayarak antrenman yapanlara daha hızlı bir şekilde kalori yakmayı sağlayan ve zaman açısından da büyük tasarruf sağlayan bir sistemdir.

  Günlük yaşamlarında zayıf ve fit olmanın yolları konusunda araştırmalar yapanlar için geliştirilen EMS cihazı optimal hareket ve kas sistemi sağlıyor. Vücuda yaydığı elektrik akımı ile vücudu uyararak ideal kas oluşumunu ve kilo vermeyi sağlıyor. Spor yapmak için çok uzun zaman gereklidir ve kilo vermek oldukça zor ve uzun bir süreçtir oysa ki etkili kullanılan ems ile daha az sürede ve daha etkili şekilde kas oluşumunu sağlamak ve kilo vermek oldukça kolay hale geliyor.

  Ems Nasıl Çalışır?

  ProBody

  Neden ProBody?

  Spor severlerin günlük yaşamlarında yaptığı herhangi bir spor egzersizinden önce beynin uygun olan kas grubuna odaklanmasını ve ona göre harekete geçmesini sağlayan Probody Systems EMS ile yapılan spor çok daha etkili olur.


  İnsanların daha fit olmak için tercih ettiği bu uygulama, ProBody Systems tarafından geliştirilen yeni nesil giysilerle tüm vücuda giyilebilir EMS olarak yeni bir boyut kazanmıştır. ProBody Systems EMS, vücudumuzun 10 büyük kas grubunu özel olarak tasarlanmış giysi ve elektrotlar kullanılarak belirli frekanslardaki akımlarla uyararak elektriksel kas uyarımı gerçekleştiren bir sistemdir.


  EMS tam vücut giyilebilir cihazı ile normal antrenman sırasında çalışması çok zor olacak olan vücudun orta kısmındaki kasları ve özellikle dik bir omurganın korunmasından sorumlu olan iç korse kaslarını çalıştırabilirsiniz.

  Neden EMS Kullanmalısınız?

  Daha hızlı ve daha etkili bir şekilde spor yapmak ve aynı oranda kilo vermek, yağ yakmak ve kas yapmak mı istiyorsunuz? O zaman ProBody EMS!

  EMS’in Genel Faydaları

  Elektrostimülasyonu Kimler Kullanabilir?