• Gelirinizi Artırmanın En Kolay ve Karlı Yolu

  Sağlıklı bir yaşam için yüksek yatırım maliyetlerinin yükü olmadan, istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz ProBody Systems EMS ile kendiniz veya üyeleriniz için yenilikçi bir kapı açılıyor! İşletmenizi ProBody Systems ile geliştirebilir, günümüz teknolojisine ayak uydurarak üyelerinize yepyeni bir deneyim sunma fırsatını elde edebilirsiniz...

  Taşınabilir Konseptin Faydaları

  Yüksek yatırım maliyetleri olmadan, kalabalık stüdyo ya da spor salonlarından uzak herhangi bir uygun ortamda herkes için fiziksel aktivite sağlayabilirsiniz. İşinizi ProBody Sytems EMS ile müşterilerinizin olduğu herhangi bir yere taşıyabilirsiniz. Bu bazen bir ofis, bazen bir ev, kimi zamanda bir park olabilir. Bunun için tek ihtiyacınız olan ProBody Sytems EMS cihazı.

  Düşük Yatırım Maliyeti

  Yüksek Karlılık Oranı

  Düşük İşletme Maliyetleri

  Yatırımın Hızlı Geri Dönüşü

  Küçük Stüdyolar

  Küçük ve sağlam adımlarla başlayın. Alternatifi olmadığı için büyük ve kalabalık spor salonlarına başlayan fakat bir süre sonra devam etmeyen büyük bir kitle var. Küçük stüdyolar bu kitlenin ihtiyaç duyduğu ilk şeydir.

  Küçük Stüdyo İçin Faydaları

  Yüksek marka bedelleri ödemeden, çok geniş alanlara ve çok sayıda pahalı ekipmana ihtiyaç duymadan, ProBody Systems EMS cihazı ile kendi küçük stüdyonuzu açın. Son zamanların en popüler konseptine başlayın, güvenli ve düzenli gelir hedefleyerek kendi işinizi kurun. Aylık loyalty bedelleri ödemeden karınızı büyümek için kullanın.

  Spor Salonları

  Düşük yatırım ihtiyaçları, yüksek getiriler ve sürekli gelir. Spor salonunuzu ve fitness stüdyonuzu genişletmenin en karlı yolu.

  Spor Salonları İçin Faydaları

  ProBody Systems EMS cihazı ile mevcut spor salonunuzu, fitness veya pilates salonunuzu genişletin. Salonunuzda ya da salonunuzun stüdyosunda geleneksel özel derslerden sıkılmış üyeleriniz için yeni bir heyecan yaratarak hizmet yelpazenizi genişletin. Üyelerinizi etkili ve zamandan tasarruf sağlayan EMS antrenmanları ile tanıştırın. Böylelikle kendi yeni pazarınızı oluşturup ve salonunuzda satacağınız EMS antrenmanları ile gelirinizi artırın.

  Mobil Konsept

  Yüksek yatırım maliyetleri olmadan, kalabalık stüdyo ya da spor salonlarından uzak herhangi bir uygun ortamda herkes için fiziksel aktivite sağlayabilirsiniz. İşinizi ProBody Systems EMS ile müşterilerinizin olduğu herhangi bir yere taşıyabilirsiniz. Bu bazen bir ofis, bazen bir ev kimi zamanda bir park olabilir.

  Mobil Konseptin Faydaları

  Bunun için tek ihtiyacınız olan ProBody Systems EMS cihazı. Gelirinizi Arttırmanın En Kolay Ve Karlı Yolu!

  Medikal Alanlar

  Fizyoterapistler, Diyetisyenler ve Güzellik Salonları

  Omurga rehabilitasyonu ağır ilerleyen ve uzun bir süreçtir, cerrahi müdahale sonrasında, ağrıların bitimi ile gündelik hayata geçiş sürecinde, EMS ile destek alarak geçiş sürecini hızlandırmak ve güçlü bir omurgaya sahip olmak artık daha kolay.

  Beslenme programlarını hazırladığınız kilo verme sürecine giren danışanlarınızı haftada 2x20 dakikalık EMS antrenmanlarıyla destekleyerek ihtiyaç duydukları motivasyonu sağlayın. Danışanlarınız hem kilo kaybedip hem de sıkılaşıp daha fit ve sıkı bir vücuda sahip olurken, siz de kendi işinizi genişleterek yeni gelirler elde edin. Giyilebilir tüm vücut EMS sistemleriyle eklemlere ekstra yük yüklemeden ağrı giderme, kas kurtarma, fizyoterapi, ve yaralanma rehabilitasyonu alanlarında rekabet avantajı elde edin. Böylelikle uygulama imkanlarınızı genişletin ve diğer merkezlere göre avantaj sağlayarak yeni müşteriler ile gelirlerinizi artırın.

  Medikal Alanlar İçin Faydaları

  EMS ile hem hızlı sonuç alabilir hem de yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. Giyilebilir tüm vücut EMS sistemleriyle eklemlere ekstra yük yüklemeden ağrı giderme, kas kurtarma, fizik tedavi, ve yaralanma rehabilitasyonu alanlarında rekabet avantajı elde edin. Böylelikle uygulama imkânlarınızı genişletin ve diğer merkezlere göre avantaj sağlayarak yeni müşteriler ile gelirlerinizi arttırın. Beslenme programlarıyla desteklediğiniz kilo verme sürecine giren danışanlarınızı haftada 2x20 dakikalık EMS antrenmanlarıyla destekleyerek ihtiyaç duydukları motivasyonu sağlayın. Danışanlarınız hem kilo kaybedip hem de sıkılaşıp daha fit ve sıkı bir vücuda sahip olurken, siz de kendi işinizi genişleterek yeni gelirler elde edin.

  ProBody hakkında daha fazla bilgi alın.