Let's unleash old school technology.
PBS!

Who We Are?

ProBody Systems, 2019 yılında temeli atılarak EMS cihazları alanında araştırma faaliyetlerine başlamıştır. Bu çalışmalar sonucunda İstanbul Üniversitesi İstanbul Teknokenti desteği ile Türk mühendisler tarafından, fizyoterapistler ve fitness eğitmenleri ile iş birliği yapılarak ProBody Systems EMS cihazı geliştirilmiş ve kendi mühendislerimiz tarafından yerli yazılım ile güçlendirilmiştir. Günümüz dünyasında artan mobilite, hızlı ve hareketli yaşam tarzının bir sonucu olarak ProBody Systems EMS cihazı mümkün olan en küçük, taşınabilir ve kablosuz olarak dizayn edilmiştir. Bu sayede hem fitness eğitmenleri hem de antrenmana katılan katılımcılar için benzersiz bir konfor sunmaktadır.

pro-biz-kimiz

ProBody Systems EMS is Made in Turkey, by Turkish engineers & teams.

Why Choose ProBody Systems?

Yeniçağın yerli teknolojisi olarak, Istanbul Üniversitesi Entertech Teknokent desteği ile teknolojide sporun yerli ve milli tek adıyız. Sizlerden sıkça duyduğumuz satış sonrasında yaşadığınız sorunlara, ProBody Systems olarak kalıcı ve sürdürülebilir çözümler üreterek teknik destek standartlarını yeniden belirliyoruz. Türkiye'nin ilk ve tek EMS markası olarak, tamamı Türk mühendislerden oluşan Ar&Ge kadromuzla %100'ü Türkiye'de üretilen EMS cihazlarımızın adını dünyada üst sıralara yazdırmak öncelikli hedefimiz. İş ortağımız olan tüm partnerlerimizi yukarı taşımayı amaç edinen, yeniçağın yerli teknolojisiyiz.

Our Mission

We aim to set new standards to the industry with the models of accessibility, technical support and service. As Turkey's first EMS brand, we focus on the economic success of all our partners with sustainable new business models. That's why we're focusing on keeping the investment costs of these devices at achievable levels by designing wireless EMS devices with the most modern technology.

Our Vision

Our primary goal is to introduce the EMS training system and increase its awareness in today's ever-changing world. Most importantly, ProBody Systems aims to make EMS systems available properly and reliably, with the aim of serving a healthier lifestyle to people. Within the scope of that, we focus on creating sustainable business models and create a new segment in the global fitness and health services industry as Turkey's first EMS brand.